szczecin.repertuary.pl
Film

Nimfomanka - Część II

Nymphomaniac: Volume II
Reżyseria: Lars von Trier

Repertuar filmu "Nimfomanka - Część II" w Szczecinie

Brak repertuaru dla filmu "Nimfomanka - Część II" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Nimfomanka - Część II
Tytuł oryginalny: Nymphomaniac: Volume II
Czas trwania: 123 min.
Produkcja: Dania, Belgia, Francja , 2013
Premiera: 31 stycznia 2014
Dystrybutor filmu: Gutek Film

Reżyseria: Lars von Trier
Obsada: Shia LaBeouf, Charlotte Gainsbourg, Connie Nielsen

Zmysłowe, perwersyjne, podniecające, śmieszne, liryczne, wybuchowe, bluźniercze, niebezpieczne, czułe, uwodzące, kontrowersyjne - wszystkie te określenia tracą moc wobec długo oczekiwanego, najnowszego filmu twórcy "Melancholii" i "Antychrysta".

W dzisiejszym świecie, opętanym przez seks, "Nimfomanka" jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. Film z udziałem plejady gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg ("Melancholia"), Shia LaBeouf ("Transformers", "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki"), Uma Thurman ("Kill Bill"), Jamie Bell ("Billy Elliot"), czy Willem Dafoe ("Antychryst", "Aviator"), zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

Lars von Trier stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne - film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie. Jedno jest pewne: nigdy czegoś takiego w kinie nie było i być może nigdy więcej nie będzie.

Cokolwiek spodziewacie się zobaczyć, zobaczycie więcej...


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 149 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Nimfomanka - Część II

Wasze opinie

Madelaine 9. marca 2014, 15:47

Widziałam tylko I część...dośc ciekawe i wcale nie tak wyuzdane jak sie spodziewałam...dla mnie najwiekszym wyuzdaniem jest fakt, ze ta aktorka jest przeciez brzydka :)

ewa 3. lutego 2014, 8:59

O fimie można napisać tylko tyle, że jest zwyczajnie głupi, bardzo nieprawdziwy! Ostatnia scena jest niczym nie uzasadniona, przewidywalna jak w ameykańskich komediach i tylko przypieczętowuje negatywny odbiór całości. Film ciągnie się w nieskoczoność. Na stwierdzenie w opisie dystrybutora "przenikliwe arcydzieło erotyczne" ... miejmy odwagę powiedzieć, że "król jest nagi" nawet jeśli ubrany w szaty Lars von Trier'a.

aksa 2. lutego 2014, 1:00

Infantylizm

lak 1. lutego 2014, 17:39

2 tak dobra jak i 1 ogólnie swietny film,wart obejrzenia bardzo. Zagorzali fani niedzielnych mszy w kosciel powinni sobie ten film odpuscić.

Ja_cool 1. lutego 2014, 8:06

To już nie była taka komedia jak cz.1. Też OK, ale słabszy i smutniejszy. Momentami bardzo dekadencki. Zakończenie zaskakujące. Podejrzewam, że jak przy części 1ej 90% Kobiet(z pełnym dla Kobiet szacunkiem) będzie dawała negatywne komentarze;-) ale to było do przewidzenia;-) Zawsze tak jest-taka nasza mała hipokryzja?;-) Oczywiście film lepszy od wiekszości Multipleksowych propozycji! 6/10

Mariposa 31. stycznia 2014, 22:23

Do połowy drugiej części myślałam, ze to już przegięcie, miałam dość i chciałam wyjść... Ale warto było dotrwał do końca, bo jest zaskakujący. Nie sądziłam, ze taka bedzie puenta. Lars zaskoczył, jak zwykle.

Dodaj nowy komentarz Nimfomanka - Część II

Twoja opinia o filmie: