szczecin.repertuary.pl
Film

Total Recall


Directed by: Len Wiseman

Cinema program "Total Recall" in Szczecin

No showtimes for movie "Total Recall" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Pamięć absolutna
Original title: Total Recall
Runtime: 121 min.
Production: Kanada / USA , 2012
Category: action / adventure / mystery
Release Date: 31 August 2012
Distribution: UIP

Directed by: Len Wiseman
Cast: Colin Farrell, Kate Beckinsale, Jessica Biel

Witajcie w Rekall, firmie, która przemieni wasze marzenia w prawdziwe wspomnienia. Dla pracownika fabryki Douglasa Quaida (Colin Farrell) taka mentalna przygoda wydaje się być miłą odskocznią od frustrującej codzienności. Co prawda nie ma zbytnich powodów do narzekań - ma piękną żonę (Kate Beckinsale), którą kocha, ale możliwość wdrukowania sobie wspomnień o życiu w roli super agenta wydaje mu się wyjątkowo kusząca. Niestety, terapia, której ma się poddać przybiera kompletnie inny obrót i zamiast życia w glorii wspomnień super szpiega, Quaid staje się ściganym numer jeden. Ucieka przed policją, na czele której stoi Cohaagen (Bryan Cranston), a do tego jedyną osobą, której może zaufać jest rebeliantka i członkini podziemnego ruchu oporu (Jessica Biel). W tej splątanej rzeczywistości zacierają się granice pomiędzy prawdziwym i wymyślonym światem, a przyszłość ludzkości wydaje się być całkowicie niepewna.

tekst Cinema City


Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
651 votes. | Rate movie

Movie trailer: Total Recall

Your comments

Observer 19. September 2012, 0:25

Najpierw mnusy: fabula slaba i nudna, nie ma co porownywac z wersja sprzed 20-stu lat a nawiazania do orignalu sa zalosne (np. na sile wstawiona kobieta z 3-ma piersiami). Efekty specialne slabe. Brian Cranston (Walter White vel Heisenberg z Breaking Bad) kompletnie nieprzekonywujacy jako Cohaagen, debilny pomysl z winda przez jadro ziemi. Plusy: bardzo dobra a momentami wrecz rewelacyjna muzyka oraz... Colin Farrel... (sam nie wierze, ze to napisalem, ale tym razem zagral swa role rewelacyjnie !!)

brutus 15. September 2012, 13:17

zgoda z kinomaniakami , ale tylko z tym że się nie znają na filmach i po co to wypisywać jak nie ma się nic do powiedzenia

Agenor 13. September 2012, 21:29

Dobrze zrobione. Pierwsze podejście zawsze wydawało mi się plastikowe. Wives are bitches :-)

Daniel 12. September 2012, 18:12

To, że fabuła jest przewidywalna to oczywiste - od kilkudziesięciu lat. Wystarczyło przeczytać opowiadanie Dicka...

aaa 12. September 2012, 14:36

film wytrzymuje porównanie z pierwowzorem. kilka bardzo fajnych odniesień do wersji z Arnoldem.
kino lekkie, łatwe i przyjemne. film raczej do obejrzenia na dużym ekranie

roger 11. September 2012, 1:45

z kina osobiście wyszedłem bardzo zadowlony. Efekty niezłe, akcja trzyma w napięciu, fabuła nie powala ale powiedzmy sobie szczerze wybija się dość mocno z pośród ostatnich produkcji z gatunku SF. Czas zleciał mi szybko na seansie. Polecam zobaczyć na duży ekranie w imax.

kriskrak 9. September 2012, 18:47

Pan Talon - :):):):) . cala prawda o mlodym pokoleniu.....

Swall 8. September 2012, 1:23

Taki sobie. Akcja bardzo przewidywalna, ale efekty świetne. Jak ktoś się lubi (ja czasem lubię) "odmużdżyć", to polecam.

Marcin 7. September 2012, 17:25

Mi sie podbał. Akcja szybko się rozwija. Dość dobra gra aktorska, a Kate Beckinsale jest super. To bardziej jej film niz Colina Farelki. Fabułe można przewidzieć ale efekty sa niezłe - właśnie na takie filmy lubie chodzić. I co z tego, że kolega mówił, że to taka bajka - ja sie dobrze bawiłem - całe szczęscie było bez 3d :)

Semper 5. September 2012, 19:47

Film nie ma w zasadzie nic wspólnego ze stara pamięcią absolutna. temat potraktowany na nowo ze świetnymi zdjęciami i z dobra gra aktorska. w skrócie całkiem dobry NOWY film fantastyczny. Polecam.

Kala 76 5. September 2012, 11:23

Poszłam specjalnie aby porównać remake z wersją ze Schwarzeneggerem. Film mi się nie podobał - fabuła nie była tak ciekawa jak poprzednio, nic zaskakującego. Byłam bardzo ciekawa jaki będzie obraz Marsa - a tu Marsa nie ma :(.
Poprzedni obraz był wizjonerski: kody, kontrola, przewidziany dzisiejszy obraz "społeczeństwa informacyjnego". Szkoda, że scenarzystom zabrakło wyobraźni, aby wymyśleć coś ciekawego, nowatorskiego co mogłoby być za 10-20 lat w rozwoju technicznym. Z filmu wynika, że może manipulacja informacją (którą i tak dzisiaj mamy) i ulepszenia komunikacyjne. Pomysl z jądrem Ziemi - przyrodników, a do nich się zaliczam, zęby bolą.
Ale poza tym wybór aktora pierwszoplanowego całkiem pomysłowy - wygląda jak każdy zwykły człowiek, któremu mogła się przydażyć niespodziewana przygoda.

pan_talon 3. September 2012, 17:25

Dziękuję kinomaniaczce za rzetelną recenzję, jest niezmiernie wyczerpująca. Aż dziw bierze że dzisiejsze pokolenie gimbusow stać na taki wysiłek. Przecież jedno słowo z reguły im wystarcza.

kinomaniaczka 1. September 2012, 11:50

masakra porażka!

Add new comment Total Recall

Your opinion about the movie: